Szeged
Eladó lakás a Tabán utcában!
Szeged egyik legkedveltebb részén, a Tisza-part, a Tiszavirág uszoda és a Pick Aréna közelében eladó egy 47 m²-es, 2 szobás, erkélyes, 3. emeleti lakás.
A ház panelprogramos, 5 szintes.
A lakás 2019-ben teljes körűen felújításra került, műszakilag és esztétikailag is. A belső nyílászárók cseréje is megtörtént.
A beltér letisztult,-minimalista stílusú, asztalos által készített, egyedi bútorokkal. A gardrobszekrény ruhaliftes kialakítású.
A lakás elsődlegesen bútorozottan és gépesítetten kerülne eladásra, de ez megállapodás kérdése.
Fűtése távhő egyedi mérővel; hűtésről klíma gondoskodik.
Ablakai zöldövezetre néznek, így a lakás nagyon csendes.
A lépcsőház tiszta, a lakóközösség összetartó, barátságos.
Az alagsorban közös tárolók állnak rendelkezésre. Parkolás az utcán, az épület előtt megoldott, nem fizetős.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik (Tesco, Spar, iskola, óvoda a szomszédban, tömegközlekedés pár percre), a belváros 20 perc sétával elérhető..
Elhelyezkedése és kialakítása miatt ideális választás családoknak, illetve a 2026.-ban induló Otthontámogatást megpályázó közszférában dolgozóknak is kiváló lehetőség lehet!
Jelenleg bérlő van a lakásban, aki tovább maradna, így befektetésre is alkalmas.
Irányár: 55.900.000Ft
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!